.

.

Здравствените погодности торба Патување Шетач Дете Бебе Избрише Случај Кутија ПП торба Патување здравствена заштита торба Водоотпорен страна отворен пластична к

Здравствените погодности торба Патување Шетач Дете Бебе Избрише Случај Кутија ПП торба Патување здравствена

DEN 240.00
Од стока


Одберете Забава монети зачувате вашите пари премногу
Дел А : право на Транспортот може да заштедите пари или вашето време.
Дел Б : можете Да направите dropshipping?Да Ние може да се направи dropshipping.
Ве молиме, напишете испорака адреса, кога ќе се направи цел или контактирајте не на линија.
Дел В : Ние не ми се допаѓа Спор или Негативни повратни информации
ако не комуницира со нас пред да ја поднесете спор,ве Молиме да не ги купуваат од нас.
Ако не е така, тоа значи дека ќе се откажат после услуга
Здравствените погодности торба Патување Шетач Дете Бебе Избрише Случај Кутија ПП торба Патување здравствена заштита торба Водоотпорен страна отворен пластична кеса
Точка име : Diapper бебе-Торба Патување Шетач Дете Бебе Избрише Случај Кутија, торба Материјал : ПП Тежина : 120g Спецификација : 22 X12 X3-4cm Надворешниот случај големина : 63 X46 X21cm карактеристики на Производот Преносни мини кутија / складирање торба, мал и лесен, и блиску до предната маска. Магијата на копчиња може да бидат обесени по волја, средината црвено подвижен прекинувачот е погодно за чување на влажна хартија за крпи, и книжно марамче е погодно и за санитарни мала тежина (120g), играат улога во намалување на товарот, транспарентни и погоден за стари и млади деца да се користи. Се применува за различни прилики, возрасни, деца универзална, брз и лесен. Парк / на вода парк / Р.В. / WC / расадник соба / Креветчето / bassinet / автомобил / воз / патна торба
Здравствените погодности торба Патување Шетач Дете Бебе Избрише Случај Кутија ПП торба Патување здравствена заштита торба Водоотпорен страна отворен пластична кеса
дузина

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
3.2cm
Бренд Име:
ChinHuan
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
12cm
Број На Модел На:
Избрише Случај Кутија, торба
Стил:
tote торба
Главен Материјал:
PP
Големина:
(20cm
Затворање Тип:
Hasp
Објектот Тежина:
0.12kg
R

Додатоци на производи