.

.

Црн Појас Кожни Нараквици за Мажи Жени Прилагодливи Ткаенината Алка 2017 Панк Гроздобер Накит за на Рака Шарм Широк Заврши Хривнија

Црн Појас Кожни Нараквици за Мажи Жени Прилагодливи Ткаенината Алка 2017 Панк Гроздобер Накит за на Рака Шарм

DEN 135.00
DEN 215.04
-37 %
Од стока

Црн Појас Кожни Нараквици за Мажи Жени Прилагодливи Ткаенината Алка 2017 Панк Гроздобер Накит за на Рака Шарм Широк Заврши Хривнија Опис на Производот, Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС . Име : Нова Мода Кожа Шарм Нараквици Материјал : Алуминиумски + Кожа на Квалитетот : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Одговара За : 19-22 cm 6 стилови изберете! Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Бренд Име:
kejialai
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Обликотшема:
Заклучување
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
121-009
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
клучни зборови:
пријателство нараквици
Клучни зборови 1:
хривнија homme
Клучни зборови 2:
мажите рака хривнија
Клучни зборови 3:
bracelete masculino
Клучни зборови 4:
јаже хривнија
Клучни зборови 5:
хривнија manchette
Клучни зборови 6:
хривнија cuir homme
Клучни зборови 7:
адвокатско кожни нараквици
Клучни зборови 8:
pulseira masculina
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
R

Додатоци на производи