.

.

Szelam Нови Сини Кристал Шарм Нараквици & Накит За Жените Сребро позлатен хривнија femme Свадба DIY Накит SBR170022

Szelam Нови Сини Кристал Шарм Нараквици & Накит За Жените Сребро позлатен хривнија femme Свадба DIY Накит SBR170022

DEN 180.48
Од стока


Име : Нови Сини Кристал Шарм Нараквици & Накит За Жените Сребро позлатен хривнија femme Свадба DIY Накит SBR170022 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
szelam
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SBR170024BU
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
обложено:
сребро позлатен
боја:
Сини Кристал & Стаклени Монистра
Обликот:
Круг
Тежина:
48g
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Број На Модел На:
SBR160255
Стил:
Мода,Етнички,Гроздобер,Ретро
превозот:
Бесплатен превозот
R

Додатоци на производи