.

.

Накит Црна Мат Енергија Камен и Монистра Хематит Монистра Антички хривнија монистра Нараквици HB1025

Накит Црна Мат Енергија Камен и Монистра Хематит Монистра Антички хривнија монистра Нараквици HB1025

DEN 157.00
DEN 302.40
-48 %
Од стока

Опис на стоката Материјал : Мозок и алуминиумски Мушка големина (приближно) : 10мм Тежина(приближно) : 52g Пакување : 1 парчиња/торба За колку пита ces сакате да се купи : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се купи повеќе. Стоката Се Покаже Случај

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HB1025
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Ниту Еден
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кабелот
Должина:
Adjustable
Функција:
Додаток
R

Додатоци на производи