.

.

Случаен мешање 10pcs/многу жени шарм хривнија&алка Метал 18mm snap копчето накит бохемски многу кристал копчето за мажи

Случаен мешање 10pcs/многу жени шарм хривнија&алка Метал 18mm snap копчето накит бохемски многу кристал копчето

DEN 223.20
Од стока


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
бум живот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Должина:
22cm
Пол:
Унисекс
Шема:
многу кристално
Стил:
Романтични
R

Додатоци на производи