.

.

DIEZI Fashin Жените 7 Чакра Нараквици & Алки Мешани Исцелување Кристали Камен Чакра се Моли Мала Дрво Шарм Пол Мажи Накит

DIEZI Fashin Жените 7 Чакра Нараквици & Алки Мешани Исцелување Кристали Камен Чакра се Моли Мала Дрво Шарм

DEN 62.00
DEN 68.64
-10 %
Од стока


Добредојдовте на Нашата Продавница. Кликнете на повеќе Детали.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Бренд Име:
DIEZI
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
R

Додатоци на производи