.

.

Топла Продажба 20pcs/многу Светат во Темница Простор Snap Копчето Стакло Галакси Блескав Копчиња Одговара 18mm DIY Snap Хривнија Ѓердан Накит

Топла Продажба 20pcs/многу Светат во Темница Простор Snap Копчето Стакло Галакси Блескав Копчиња Одговара 18mm

DEN 237.00
DEN 364.80
-35 %
Од стока


Метална боја:
20PCS, 50PcS, 100PCS
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
NS-01
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Функција:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Акции
Snap Копчето Тип:
Заменливи
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
R

Додатоци на производи