.

.

3pcs/set 8мм Природен Камен Мажите Хривнија Црна природен Камен Монистра Хривнија Црна CZ Орел Канџи Шарм Жени Мажи Накит

3pcs/set 8мм Природен Камен Мажите Хривнија Црна природен Камен Монистра Хривнија Црна CZ Орел Канџи Шарм Жени

DEN 414.00
DEN 752.64
-45 %
Од стока


Хривнија Должина : 180-210mm
Материјал : Natute камен & Нерѓосувачки Челик
Боја : црна (како слика)
Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Обрнете внимание на :
Сите нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,
pls ни остави meassenge да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Norooni
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
R

Додатоци на производи