.

.

Нова Мода Висок Квалитет на Природен Камен Монистра Мажите Нараквица, Отворајќи CZ Топката Сива Камен Мажите Шарм Нараквици Накит

Нова Мода Висок Квалитет на Природен Камен Монистра Мажите Нараквица, Отворајќи CZ Топката Сива Камен Мажите

DEN 96.00
DEN 119.52
-20 %
Од стока


Производ Забелешка :
Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал, 100% природен камен
Материјал : природен камен
Големина : За 19cm, можете да забелешка вашиот било големина кога цел
Тежина : 20g
Боја : како на сликата
Пакет : OPP Кеси.
Тие слики се само за повикување само, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор е калибриран истиот
Цел повеќе од 3 еез, Попуст од 3% off

Бренд Име:
URORU
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
BB
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Име:
Бренд Влакно Хривнија CZ Хривнија Синџир & Линк Нараквици
боја:
како Слика
Должина:
about 19-20cm
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Функција:
Моден Енергија Јога Нараквици За Жена човек
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
Функција:
Висок квалитет
Број На Модел На:
Природата Камен Шарм Алки
мажите нараквици:
круна накит
хривнија:
черепот нараквици
R

Додатоци на производи