.

.

Унисекс Розово Злато циркон топката хривнија Црна Природата Мат Монистра водат Нараквици Микро Отвори CZ Шарм Топки За Жени Мажи Накит

Унисекс Розово Злато циркон топката хривнија Црна Природата Мат Монистра водат Нараквици Микро Отвори CZ Шарм

DEN 264.00
DEN 394.08
-33 %
Од стока


2017 Нови Унисекс Циркон хривнија Црна Природата Мат Монистра водат Нараквици ЕДЕН Микро Отвори CZ Шарм Топки За Жени Мажи Накит
Хривнија Должина : 160 ММ - 220 MM
Производ Индекс
Име : Мода Atolyewolf Хривнија Мажи , Мажи Нараквици
Материјал Павер cz монистра,8mm Круг монистра,Црна cz монистра
Боја : како на слика
Lenght : 6"~8"(прилагодливи)
Количина : 1pcs

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Norooni
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
R

Додатоци на производи