.

.

Рачно изработени Женски Крстот хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Партија Ангажман свадба алка за жените Мода Накит

Рачно изработени Женски Крстот хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Партија Ангажман свадба алка за

DEN 1124.00
DEN 2203.20
-49 %
Од стока


Плаќање и испорака

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
vecalon
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
B19
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден/божиќ
Камен големина:
4mm*2mm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
6.5 см*4.7 cm
R

Додатоци на производи