.

.

2017 Топла Продажба Прилагодливи кубни Циркон Хривнија За Жени Неколку Накит Мода Жените Бакар Алки pulseira став noivas

2017 Топла Продажба Прилагодливи кубни Циркон Хривнија За Жени Неколку Накит Мода Жените Бакар Алки pulseira

DEN 762.24
Од стока

Опис На Производот
Можете Да Се Меша Бојата Еден Многу
Средно Додатоци Големина
2.0 cm*2.0 cm
Топла Продажба ID : 5145 us$ 37.80 /парче us$ 38.88 /парче us$ 48.88 /парче us$ 55.00 /парче us$ 29.80 /парче us$ 25.80 /парче us$ 37.80 /парче us$ 35.00 /парче us$ 42.00 /парче us$ 29.80 /парче

Должина:
adjustable
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Blucome
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2205100036
Синџир Тип:
восок јаже
боја:
розово злато, злато, црна пиштол
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи