.

.

природни кристал Живот дрво лава камен хривнија за жени мажи Буда Монистра 7 чакра хривнија Јога енергија камен Плетенка Нараквици

природни кристал Живот дрво лава камен хривнија за жени мажи Буда Монистра 7 чакра хривнија Јога енергија камен

DEN 144.00
DEN 204.96
-30 %
Од стока


Име : природни кристал Живот дрво лава камен хривнија за жени мажи Буда Монистра 7 чакра хривнија Јога енергија камен Плетенка Нараквици
Големина : 17.5 cm Тежина : 19g Материјал : Природен камен кристално

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SP0049
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
PONGT
Функција:
Фитнес Тракер
Метали Тип:
Цинк Легура
Главниот Камен Боја:
како на сликата покажува
Материјал:
кристал камен
Стил:
Тренди
Пол:
Жените и мажите
Обликотшема:
Круг
Тежина:
19g
Функција:
Рачно изработени Плетенка Хривнија
Големина:
И 17,5 см
Тип На Објект:
Шарм Нараквици
R

Додатоци на производи