.

.

Топла Продаде Злато Боја Мантрата Нерѓосувачки Челик Хривнија Бар Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Хривнија Алка За Жени

Топла Продаде Злато Боја Мантрата Нерѓосувачки Челик Хривнија Бар Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Топла Продаде Злато Боја Мантрата Нерѓосувачки Челик Хривнија Бар Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Ткаенината Хривнија Алка За Жени

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SSB1101
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Пол:
Унисекс
внатрешна:
63MM
Висина:
3.2 mm
Дебелина:
2mm
R

Додатоци на производи