.

.

нови старата мода Бохемски Отворање Шупливи Декоративна шема чипка Тибетската сребро Хривнија За Жени Партија Подарок

нови старата мода Бохемски Отворање Шупливи Декоративна шема чипка Тибетската сребро Хривнија За Жени Партија

DEN 5.00
DEN 47.52
-89 %
Од стока

modname=ckeditor

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LAQ
позлата:
Злато-боја
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Акрилик
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
666
Стил:
Тренди
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
R

Додатоци на производи