.

.

ANILLO Мажите Пиштол Алка Панк Стил Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Машина Пиштол Хривнија Накит

ANILLO Мажите Пиштол Алка Панк Стил Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Машина Пиштол Хривнија Накит

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Од стока


Дијаметар:
58-60mm
Бренд Име:
anillo
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Стил:
Панк
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
AK47 Пиштол Закачам
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Спиење Tracker
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
joyas де acero inoxidable:
aretes де acero inoxidable жени
Pulsera де mujer:
hombres brazalete
Материјал:
титаниум челик
Дијаметар:
60mm
R

Додатоци на производи