.

.

Вистински snakeskin алка Хривнија мешавина боја микро отвори мешавина боја монистра прилагодливи алка хривнија турски стил за жени

Вистински snakeskin алка Хривнија мешавина боја микро отвори мешавина боја монистра прилагодливи алка хривнија

DEN 2186.40
Од стока


Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Главниот Камен Боја:
Зелена, Сина, Жолта, Розова
Дијаметар:
58-60mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Бренд Име:
АЛФОНС
Поставување Тип:
Рамки Поставување
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
АЛ-1
Метали Тип:
линија
R

Додатоци на производи