.

.

LIVVY Делукс тигар око и хематит и obsidian црна 10мм рака синџир кристал природен камен бисер хривнија дами мажи накит

LIVVY Делукс тигар око и хематит и obsidian црна 10мм рака синџир кристал природен камен бисер хривнија дами

DEN 107.00
DEN 153.12
-30 %
Од стока


bienvenue à mon magasin
pas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prix
si l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг конг
si l'ordre est плус де $180, livraison gratuite DHL, EMS, Fedex
опис du produit
Секој производ е фасцинантно Тоа е квалитетот на electroplated вистински платина И висок квалитет на најлон јаже направени во Европа, Тоа е љубов и вечност, кои среќен љубовник поседува во моментот кога ќе Го носат тоа за неа, можеби тоа не е дијамант засекогаш, Но тоа е најдобар сведок на вашата љубов. Посакувам светот љубители стапат во брак!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AS230
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Функција:
Период Tracker
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LIVVY
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
no
Должина:
20cm
Тежина:
28g
Обичај прави?:
Yes
Comptabilite:
шарм хривнија
Мушка големина:
10мм
R

Додатоци на производи