.

.

Wollet Накит Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Црна Керамички Жените Хривнија 22.5 Cm Прилагодлива Големина Clasps Накит

Wollet Накит Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Црна Керамички Жените Хривнија 22.5 Cm Прилагодлива Големина

DEN 950.40
Од стока


Wollet Накит Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Црна Керамички Жените Хривнија 22.5 Cm Прилагодлива Големина Clasps Накит
Notic : 2 парчиња clasps може да се прилагодува големината
1. 2.Ние го цениме секој клиент,се надевам дека сите љубезно се даде повеќе пациентот за Крос-Кантри Шопинг, ве молиме да не ни остави Неутрален или Негативен Фидбек или отворен спор лесно, Ако ќе го направите ова жал ми е што засекогаш ќе биде во ourblacklist. 3.Стоки испрати надвор од САД не подароци. 4. Ни покаже вашиот 5 ѕвезди повратни информации, испрати убав подарок ако цел повторно 5. КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТЕН ДАР. notic : дарот е случаен испорака 6. Стане Wollet дистрибутер. контакт-телефон+86-17727403779 e-mail sales004 @wollet-накит.cn
Пакет Примерок :
ако ви треба кутија,можете да оставите порака и плати други $2-$5,ви благодариме.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
wollet
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Моден
боја:
Црна
Материјал стандард:
никел и олово
Заврши:
сребро сјајна
логото:
no
Пакет:
OPP /еез,картон
Број На Модел На:
CMB-0195B
is_customized:
Yes
Широк:
7mm
R

Додатоци на производи