.

.

Дувачкиот Алки, Прилагодлив Filigree Хривнија Одлуки, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Антички Бронза, 47x54mm; Фах:

Дувачкиот Алки, Прилагодлив Filigree Хривнија Одлуки, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни,

DEN 1866.72
Од стока


Дувачкиот Ткаенината Алка Одлуки, Гроздобер Алка База, Доведе Слободни & Никел Слободни, Антички Бронза, 68mm; Плоштад Фах : 25мм US$ 44.98 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алка Одлуки, Гроздобер Алка База, Доведе Слободни & Никел Слободни, Антички Бронза, 63x20mm; Рамен Овална Фах : 18x13mm US$ 60.92 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Накит, за Bagnle Одлуки, Никел Слободни, Антички Бронза, Bagnle : 47x52mm, Фах : 25x18mm US$ 42.18 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алки, Нараквица Ќорци, Антички Бронза, Големина : за 44x61.7mm внатрешна големина; Фах : за 15mm широк, 40mm долго US$ 44.98 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алка Одлуки, Големина : за 61mm внатрешен дијаметар, Жица Големина : 7mm US$ 58.58 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алка Одлуки, Големина : за 66mm внатрешен дијаметар, Жица Големина : 6mm US$ 58.58 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Ткаенината Алка Одлуки, Гроздобер Алка База со Железо Послужавник, Доведе Слободни, Антички Сребрен, 61x37mm; Рамен Овална Фах : 25x18mm US$ 44.98 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алка, Прилагодлив, Никел Слободни, Сребрена Боја, за 60mm во дијаметар, 54mm внатрешен дијаметар, дебелина 3мм US$ 79.66 /многу
парчиња / многу
Дувачкиот Алки, Прилагодлив Filigree Хривнија Одлуки, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Антички Бронза, 47x54mm; Фах : 35x58mm
Дувачкиот Алки, Прилагодлив Filigree Хривнија Одлуки, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Антички Бронза
Големина : за 47x54mm внатрешен дијаметар; 5~9mm широк; Фах : 35x58mm.
Овие алки биле создадени користејќи набивање месинг дека е зачукуваше на краевите и формирана во една алка за класичен, богат изглед. Е една големина одговара на сите. Само наведнуваат отворен, лизгајте преку отвор и ставете го затвори за да се добие совршена мерка. Оваа прекрасна манжетната е malleable доволно да се наведнат за да се вклопи во вашиот зглоб совршено, но се уште се одржи својата уникатна форма.

R

Додатоци на производи