.

.

трговија на големо Моден Стил Природна Розова Слатководни Бисер и Розова Кристал Хривнија

трговија на големо Моден Стил Природна Розова Слатководни Бисер и Розова Кристал Хривнија

DEN 1339.20
Од стока

Нов со тагови : бренд-нови, не се користи, unworn и неоштетени објект во оригинално пакување (како што се на оригиналната кутија или торба) и/или со оригиналниот тагови спроведен.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојба
Моден Стил Природна Розова Слатководни Бисер и Розова Кристал Нараквица со Метален Синџир
Буци уште деликатна, оваа нараквица, направени со розова слатководни бисери, зрачи со женственост. Нејзината чистота ќе додадете еден допир на гламур во било каква формална облека, но, сепак, стабилна сребро синџир дава дополнителна цврстина, што го прави совршен додаток за повеќето лежерни фармерки и маици.
Едноставен и класичен, ова се водат алка нараквица со бебе розова и виолетова боја круг школки ќе оди со било облека, без оглед на бојата или повод. Убава, светлечки сјај на камења заедно со unfussy дизајн значи дека овој дел нема никогаш да биде надвор од стил.
Објектот дојде гревот убава накит за подарок торба.
Тоа го прави совршен подарок за себе или некој близок.

Нашите политики :
Пакување, превозот и ракувањето со обвиненија :
* БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ВО ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
* Меѓународна : £3.95 за првиот објект - £ 1.95 за секој дополнителен објект.
ЗАШТЕДИ СО КОМБИНИРАНИ ПОШТЕНСКИ ЗА MULTIBLE КУПИ!
Можете да ги комбинирате сите ваши предмети во рок од 7 дена од денот на првиот купите за да ги зачувате на поштарина.
Еден плаќањето мора да се изврши за сите објекти во исто време.
* Предмети изгубени во пост ќе се враќа или заменува, се расправаме слободни
* Сите предмети спакувани и испратени со најдобрите за нега на
* Ние САМО може да ја објавите на испорачаниот адреса, ве молиме да се осигурате ова е точно пред исплата. Ние не сме одговорни за неточни или undeliverable адреси
Враќање Политики :
Може да се врати на објектот во рок од 14 дена за целосна наплата (Поштенски не се враќа)
Ве молиме прочитајте предмети детали внимателно пред да го купат, ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате во врска со производот
Начини На Плаќање :
Сите Плаќања мора да бидат примени во рок од 14 дена од купувањето датум
Повратни информации
Позитивни повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат. Ако сте незадоволни од било која причина, не остави Негативен или Неутрален Повратни информации ве молиме контактирајте не и дозволете ни можност да ги реши сите прашања.
Answer : ___________________________ NOTE :
* Ние го прават нашите најдобри за да се добие вистинска слика на производот. Понекогаш поради промена на големината на сликите или различни прилагодувања на индивидуални следи постои мала можност дека боите можат да се разликуваат.
* Ако не сте целосно задоволни со нашата политика, ве молиме контактирајте не преку порака
СРЕЌЕН ШОПИНГ : )

R

Додатоци на производи