.

.

Рачно изработени S925 змеј Алка 925 сребрен Човек Алка гроздобер тајландски сребро змеј алка човек накит за подарок

Рачно изработени S925 змеј Алка 925 сребрен Човек Алка гроздобер тајландски сребро змеј алка човек накит за

DEN 6334.00
DEN 6960.00
-9 %
Од стока

Рачно изработени S925 змеј Алка 925 сребрен Човек Алка гроздобер тајландски сребро змеј алка човек накит за подарок Ширина : 15mm. Тежина : 47.7 g.

R

Додатоци на производи