.

.

Мешана Боја Извртени Кожа Хривнија трговија на Големо 12pcs/Многу Модни Накит

Мешана Боја Извртени Кожа Хривнија трговија на Големо 12pcs/Многу Модни Накит

DEN 672.00
DEN 840.00
-20 %
Од стока


Мешана Боја Девојка е Едноставен, Нараквици СТП Кожа Ткаат Хривнија трговија на Големо 12pcs/Многу
1). Должина : околу 52cm
2). Материјали : кожа
3). Боја : мешани
4). Тежина : околу 25g/pc
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако сте без т задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.
Моден Леопард Главата Алка, Мешана Боја СТП Кожа Хривнија трговија на Големо 12pcs/Многу US$ 20.00 /многу
12 парчиња / многу
Моден велика БРИТАНИЈА Знаме Хривнија Кристал Диско Топка Beaded Еластичен Нараквици 5pcs/Многу US$ 21.07 /многу
5 парчиња / многу
Моден водат кристал алка, евтини транспарентен алка бесплатен превозот(24pcs/Многу) САД$ 13.34 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот на големо 24pcs/многу кожа хривнија тока, мода промотивни хривнија US$ 20.01 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Леопард Пластични Алка, трговија на Големо Мода Накит Алка, Акрилик Голема Алка US$ 23.23 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 10мм Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Децата Хривнија 10 Бои Опција US$ 13.48 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 14mm Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Дете Хривнија 10 Бои Опција US$ 18.35 /многу
24 парчиња / многу
Промотивни полимер глина алки бесплатен превозот, Бохемски стил мешани бои, накит трговија на големо или мало US$ 18.22 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 12mm Акрилик Beaded Нараквици За Деца Мода Деца Хривнија 10 Бои Опција US$ 15.59 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 8мм Акрилик Beaded Нараквици Децата Хривнија 10 Бои Опција US$ 11.41 /многу
24 парчиња / многу
Multicolor еластичен кристал алки, трговија на големо 36pcs/многу кристал алки во мешани бои бесплатен превозот САД$ 19.32 /многу
36 парчиња / многу
Трговија на големо 925 sterling silver позлатен нараквици бесплатен превозот, змија синџир Европската нараквици US$ 42.32 /многу
50 парчиња / многу
Американски Стил Хривнија 10мм Лимон Жолта Кристал Хривнија За Партија 5pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 23.74 /многу
5 парчиња / многу
Кул Мажите Хривнија Црна 8мм Хематит Beaded Нараквици Растеглив трговија на Големо 12pcs US$ 11.87 /многу
12 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 12pcs/Многу Црна Хематит Хривнија Еластичен Beaded Нараквици Мажите Подарок Промоција US$ 13.71 /многу
12 парчиња / многу
Висок Квалитет на Гаранција 5pcs/Многу Модни Небото Сината Кристална Топка Хривнија Европски Стил Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 19.14 /многу
5 парчиња / многу

R

Додатоци на производи