.

.

С&U нова 6 бои корејски Мода Популарна Ниско копче Луксузен Метални Синџир Плетенка јаже Multilayer хривнија Anklets за жени #2526

С&U нова 6 бои корејски Мода Популарна Ниско копче Луксузен Метални Синџир Плетенка јаже Multilayer хривнија

DEN 67.00
DEN 128.16
-48 %
Од стока


Метална боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Должина:
18cm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Тежина:
22.7g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B304
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
17cm
R

Додатоци на производи