.

.

12PCS Мешани На Стилски Кожа Панк Кристал Магнет Затворач Нараквици Алки бесплатен превозот

12PCS Мешани На Стилски Кожа Панк Кристал Магнет Затворач Нараквици Алки бесплатен превозот

DEN 432.00
DEN 575.52
-25 %
Од стока


МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : МАГНЕТ ЗАТВОРАЧ 17 MMX14 MM,КАБЕЛОТ 7 MM ДЕБЕЛИНА ,НАРАКВИЦА 16 CM 17cm 18cm 19cm 20cm 21cm 22cm 23cm
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 12 PCS
БОЈА : КАКО НА СЛИКАТА ПРИКАЖАНИ
МАТЕРИЈАЛ : КРИСТАЛ МАГНЕТ ЗАТВОРАЧ И ВЕШТАЧКА КОЖА ХРИВНИЈА
Големина : белегзија има 16cm 17cm 18cm 19cm 20cm 21cm 22cm 23cm (изберете вашиот сопствен големина)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
ios
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
магнет затворач
Нараквици Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Нараквици боја:
како на сликата прикажани
Нараквици Број На Модел На:
#24891-903
Должина:
16cm 17cm 18cm 19cm 20cm 21cm 22cm 23cm
R

Додатоци на производи