.

.

2017 најновите DIY девојка роденден подарок pendant бесконечна шарм круг пеперутка хривнија накит

2017 најновите DIY девојка роденден подарок pendant бесконечна шарм круг пеперутка хривнија накит

DEN 129.00
DEN 198.24
-35 %
Од стока


1. 2017 нов дизајн три-боја на популарните дами хривнија класичен убава мода шарм нараквица.
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :

R

Додатоци на производи