.

.

12PCS Мешани на Стилски Кожа Кристал Магнет Затворач Двојно Нараквици Алки бесплатен превозот

12PCS Мешани на Стилски Кожа Кристал Магнет Затворач Двојно Нараквици Алки бесплатен превозот

DEN 432.00
DEN 575.52
-25 %
Од стока


МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : МАГНЕТ ЗАТВОРАЧ 17 MMX14 MM,КАБЕЛОТ 7 MM ДЕБЕЛИНА ,НАРАКВИЦА 35 CM ,38 CM ,41 CM
КОЛИЧИНА : TOTAL12 PCS
БОЈА : МЕШАНИ БОИ
МАТЕРИЈАЛ : КРИСТАЛ МАГНЕТ ЗАТВОРАЧ И ВЕШТАЧКА КОЖА ХРИВНИЈА
Големина : белегзија има 35cm 38cm 41cm (изберете вашиот сопствен големина)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

R

Додатоци на производи