.

.

0.2*54m Портокал Срце-форма Воздух Балон се Тркалаат Партија Услуги И Подароци Пакување Пена Тркалаат Свадба Декорација Emballage Bulle Искриват

0.2*54m Портокал Срце-форма Воздух Балон се Тркалаат Партија Услуги И Подароци Пакување Пена Тркалаат Свадба

DEN 1920.00
DEN 3199.20
-40 %
Од стока


0.2*54m Портокал Срце-форма Воздух Балон се Тркалаат Партија Услуги И Подароци Пакување Пена Тркалаат Свадба Декорација Emballage Bulle Искриват
Меур заврши ролна
Меур големина : 1.5 cm
Меур Висина : 4.5 мм
Материјал : полиетилен
Тип : Срце-форма
Боја : Портокалова
Widlth : 20cm
Должина : 54m
Количина : 1 ролна
Боја опција : Сина,жолта,розова,светло сина,виолетова,светло розева боја ..многу бои за опција.Ако
треба други бои,pls контактирајте ме .
Превозот 1. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. 3. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 4. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорноста за својата должност. Ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Повратни информации : Ние негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти, Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние alsp се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме. Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се потрудиме, тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга , ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Ако имате било quetions за нашата продавница или нашиот prodcuts, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта. gracelee2008111 ви Благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно. Од : EHigh Пакет

R

Додатоци на производи