.

.

Бесплатен Превозот промет на Големо со 10pcs/многу Обичен Откачи Свила Ткаенина Ткаенина Бамбус Рака фан со Organza Подарок Торба Свадба Подарок & Партија Корист

Бесплатен Превозот промет на Големо со 10pcs/многу Обичен Откачи Свила Ткаенина Ткаенина Бамбус Рака фан со

DEN 879.00
DEN 1238.40
-29 %
Од стока

АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ КОЛИЧИНА, ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ КАКО СЛЕДНОВО : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 2. Навивачите се направени во Кина. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. 3. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. 4. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 5.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. 6.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да се разговара за дополнителни трошоци, како и. Материјал : бамбус ребра + крпа fabaric покрие Големина : Должина 21cm, отворете ширина 38cm Пакет : organza торба Употреба : Идеален подарок & украси за свадби,партии,или како што се деловни подароци за промоција и реклама;како колекции или украси..
ФАНОВИ ЗА да ИЗБЕРЕТЕ Бела боја : Беж Боја : Розова боја : Црвена Боја : Црвена Боја : ЗАБЕЛЕШКИ
1. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат. Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена.

R

Додатоци на производи