.

.

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Жолто, Теал, Розова, Виолетова, RGB Боја, Менување на Батеријата Управувана Водоотпорен LED Светло

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Жолто, Теал, Розова, Виолетова, RGB Боја, Менување на

DEN 339.00
DEN 368.64
-8 %
Од стока

Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Портокалова, Жолто, Теал, Розова, Виолетова, RGB Боја, Менување на Батеријата Управувана Водоотпорен LED Светло
Што Се Вклучени ??
24pcs Подводни led светла.
Секоја светлина дојде со 2pcs CR2032 Батерии.
Не вазни, хартија фенери, балони и други работи кои се вклучени.
Ние сме Фабрика Снабдувач
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени
. Нашиот квалитет ќе го многу повеќе подобро од било други продавачи. Супер Светло Акцент LED Светла
.Имаме масовно акции за soonest испорака
.Ние само ќе брод на стоките од страна на DHL/Федекс/UPS/ТНТ.... и тие се веќе вклучени во цената на светлата
.11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Pls одбра бои од подолу слики
LED Светло Боја на Објектот Нема
Сина 12310
Зелена 12410
Портокал 12000
Пинк 12210
Виолетова 12710
Црвено 12110
Бела 12610
Килибар 12010
Топло Бела 12510
RGB Бавно Исчезнува 12910
Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен
Производи Карактеристики :
Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии . Супер светло се Користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments
.МНОГУ ПОВЕЌЕ ПОСВЕТЛА ОД ДРУГИ НИЗОК КВАЛИТЕТ НА ПОДВОДНИТЕ FLORALYTES. ТИЕ СЕ ЕДИНСТВЕНА ВО КИНА
.Овие може да бидат поврзани меѓу себе преку дупка на дното за да се користи како надолу запалки, ова е знак да се знае , ако подводните floralytes е оригинал или copycats
. Оригиналниот Подводните Flora Lyte јас само треба пресврт за да го вклучите/ИСКЛУЧИТЕ
.Водоотпорен акцент светлина со двојна супер-светли LED Светилки, Потопна во течност
.Димензии : 1.125" Кол.X 1"HLight
. Тежина : 14 G
.Заменливи CR2032 батеријата. Оригиналниот 2 парчиња CR2032 батерии вклучени .Последната една недела постојано
Производи Детали :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот :
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . 2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

боја:
RGB, ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, БЕЛА, СИНА, ЗЕЛЕНА, ЖОЛТО, ВИОЛЕТОВО, ТОПЛО БЕЛА, РОЗОВА, ТЕАЛ
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,април Будала Ден,Нова Година,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,за Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
KS-SB-001
Број на Компјутери:
24pcs
is_customized:
Yes
Блескав Време:
48H
Бренд Име:
KITOSUN
LED светла боја:
Килибар/Сино/Зелено/Портокал/Розова/Виолетови/Црвени/Бела/Топло Бела/Теал/RGB
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата вклучени
Траење На Батеријата:
повеќе од 48 часа
Димензии:
Чај светлина големина, 1.25 со дијаметар од 1 висок
Пакет:
10/блистер кутија, 100pcs/Кутија
Тежина:
15 grams
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Име на производ:
Подводни LED светла, Водоотпорен LED Светло, Батерија Чај Светлина
R

Додатоци на производи