.

.

Бесплатен Превозот, 5meters/многу Кристал лустерот делови, Кристално светилка делови,14mm Octagon Кристал Монистра завеса

Бесплатен Превозот, 5meters/многу Кристал лустерот делови, Кристално светилка делови,14mm Octagon Кристал Монистра

DEN 720.00
Од стока

Бесплатен Превозот, 5meters/многу Кристал лустерот делови, Кристално светилка делови,14mm Octagon Кристал Монистра завеса
Име : Кристал свадба Насоки
Големина : 14mm
материјал : K9 Кристално Стакло
Боја : Јасно
Еден метар по парче ,5pcs/многу
Примена : Свадба ,забава ,Големиот настан оркестарот.
Најдобар Квалитет Мушка
Пред-продажба на Услуги
Ако сте заинтересирани во сите објекти во нашата продавница,и имаат прашање за оние ставки,само контактирајте со нас .Ако сакате да се купи на различни елементи(микс цел) во нашата продавница или треба повеќе квантитет,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе им даде попуст за вас и да ја прилагодите вредност за вас .
Ви благодарам многу .
За плаќање Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ние ќе брод на стоките според адресата што ја writed во Aliexpress .ако сакате да го промените,мора да се забележи мене на тоа во рок од 24 часа по уплатата . Ние го прифаќаме само Alipay
За Превозот Вашата цел ќе бидат обработени во 5-7 дена по вашата исплата. Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме испраќаат нив,затоа што ние не можат да contral брзината на превозот. Откако ќе ја испратите ,како и обично ,
Кина пост воздух пошта ќе трае околу 30-45days да пристигнат.
Курир трае околу 5-10 дена
Доколку нарачката е за време на викенд,тоа и ќе трае 2 дена подолго .
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање Било увозни давачки или такси се buyeris одговорност се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања .Ние ќе ви понуди задоволителен одговор .
Не поднесе спор по желба.Ви благодариме повторно .
За Повратни информации ве Молиме оставете 5 ѕвезда во повратни информации до нас ,доколку ви се допаѓа нашата производи. Ве молиме ни e-mail пред да ја напушти која и негативни повратни информации или отворање каков било спор на aliexpress.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Ние се грижиме за нашите редовни клиенти и ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас .Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас ..
За Враќање Не им се допаѓаат или несоодветни : Купувачот го плати превозот надомест. Промена на стилот или боја : купувачот го плати превозот надомест. Испраќање на погрешна точка : продавачот плати превозот надомест, треба фото документ се обезбеди. Квалитетот проблем : продавачот плати превозот надомест,треба фото документ се обезбеди. Artifical причина : тоа е неприфатливо,ве молиме да се разбере.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе reponse рок од 24 часа.

боја:
Транспарентна
Материјал:
Кристално
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Големина:
L
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
JB001-1
Точка име :
кристал свадба гарланд
meterial:
кристално стакло
Мушка големина:
14mm
метален прстен материјал :
Нерѓосувачки Челик
боја:
Транспарентна
Должина:
еден метар по парче
R

Додатоци на производи