.

.

10pcs/многу Црвени Усни Балони Бакнеж Ме Фолија Балони Денот на Вљубените Свадба Декорација Гумени Играчки Хелиум Балон

10pcs/многу Црвени Усни Балони Бакнеж Ме Фолија Балони Денот на Вљубените Свадба Декорација Гумени Играчки

DEN 334.00
DEN 383.52
-13 %
Од стока


10pcs/многу Црвени Усни Балони Бакнеж Ме Фолија Балони Денот на Вљубените Свадба Декорација Гумени Играчки Хелиум Балон
Пакет : 10pcs балони
Големина пред inflating :
Боја : виолетова,црвена
Внимание : За балон големина е помала од 18 Инчи ,балон не може да плови нагоре, дури и се стави на хелиум . На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина, на балони имаат само запечатување вентили.Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела. Балон ќе дојде рамен и треба inflating.Балон продаваат без Хелиум.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ :
Шопинг Водич
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам . Можете брза исплата ќе бидат високо ценети !
Превозот И Ракувањето Со
По добиете јасна на плаќање ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Epacket. На следниве земји САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија, Канада, потребни се околу 15 до 30 дена да пристигнат. од другите земји потребно околу 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат.
Нашите услуги
1.Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите possiblem .Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување ,добредојдовте да контактирате со нас ,ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин .
2.Ако сакате да се вратите на предмети ,контактирајте со нас во рок од 7 дена од датумот на породување .Додека купувачот треба да се плати за враќање поштарина .По добиеме пратката ,ние ќе ви даде целосна наплата .
Повратни информации
Пред какви било негативни повратни информации .Pls контактирајте ни прв, а ни даде шанса да им помогне на вас !

Бренд Име:
tonlyshow
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажман
Обликот Стил:
Срцето
Број На Модел На:
свадба партија добавувачи
Број на Компјутери:
10pcs
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
No
Возраст Опсег:
сите возрасти/деца
роденден на балон :
балони за свадба партија
свадба партија добавувачи:
свадба партија фолија балон
љубов партија декорации:
свадба љубов страна на добавувачите
R

Додатоци на производи