.

.

Led Прозрачна Шарени Жените Балет Фустан Партија Облека Светне Led Ноќта На Вештерките Се Маскира Led Нова Година Одговараат Ballroom Костим

Led Прозрачна Шарени Жените Балет Фустан Партија Облека Светне Led Ноќта На Вештерките Се Маскира Led Нова

DEN 6624.00
Од стока


·
Ве молиме да напомена : Овој костим не вклучува батерија , треба да се купи себе.
·

Повод:
Блескав Време:
околу 1 час
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број На Модел На:
Ledcostume287
Производи име:
лед светлечки костими балет фустан
Led боја:
шарени
Батеријата:
АА батерија не вклучуваат
Повод:
Бар , DJ ,божиќ, ноќта на Вештерките, партија Ктв ноќен клуб
Е _ прилагодени:
Yes
R

Додатоци на производи