.

.

10Pcs Божиќ Подарок Перница самолепливи Пластични Колачиња Пакување Кеси Бисквити Снек Бонбони Торта Пакување Кеси Божиќ Партија Услуги

10Pcs Божиќ Подарок Перница самолепливи Пластични Колачиња Пакување Кеси Бисквити Снек Бонбони Торта Пакување

DEN 21.00
DEN 41.76
-50 %
Од стока


Погоден за Божиќ Сезона
Погоден за DIY подарок кеси, бонбони чанти, чоколади кеси, колачиња кеси, и други добрите
Совршен за завиткување третира и партија услуги
материјал : opp
Дедо Мраз големина на : 10*11+3
Божиќ венец големина на : 10*11+3
Елката големина : 10*10+3cm
Пакетот вклучува : 10pcs (вклучува торба само)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 24 часа по плаќање на проверка.
3. Ние само бродот да Зачувам потврди адреса. Ние само бродот да Зачувам потврдени корисници. Пред biding, ве молиме љубезно се провери вашиот Зачувам сметка.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празник, должност и локалните поштата сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Задоволството на клиентите е нашата цел!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7. Време На Испорака :
(други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
1. Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за оваа точка.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по доставена ако сакате за размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
3. На купувачи има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена се врати од денот ќе го добиете пакетот. Ако во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета да се користи и ние нема да издаде враќање на парите или замена. Постои исклучок; futhermore, превозот цена ќе се носат од страна на купувачи.
4. Сите вратени предмети мора да биде во оригиналното пакување, и ќе мора да ни обезбеди следење на број како и специфичната причина за враќање или надоместок. Ви благодариме.
Целта на нашиот магазин е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Pls љубезно ни остави позитивен фидбек и пет-ѕвезда за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. тоа е многу важно за нас,затоа што ние сме нова продавница .Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ако најде нешто се направи сте задоволни,ве молиме ги споделите со нас причина, пред да ја напуштат повратни информации,да ни даде можност да реши проблеми, и ние мораме да се обидуваме се потрудиме да ги решат проблемите.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас на Aliexpress Trademanager или е-пошта. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случај
метар метар

боја:
Божиќ венец, Дедо Мраз, елка
Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Растенијата,Цвет
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
XCONNYX
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи