.

.

За Божиќ декорација ЕЛ Жица Очила 10Colors Достапни Сјајот Партија Декорација на Големо Блескав Очила 10pieces

За Божиќ декорација ЕЛ Жица Очила 10Colors Достапни Сјајот Партија Декорација на Големо Блескав Очила 10pieces

DEN 2896.00
DEN 3217.44
-10 %
Од стока


За Божиќ декорација ЕЛ Жица Очила 10 Colors Достапни Сјајот Партија Декорација на Големо Блескав Очила 10pieces
Спецификација :
- 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,
Зелена, Лимон Зелена.
- Powered By : 2 x AA Батерии (Не се Вклучени)
- Мулти Функција : Стабилен На, Трепка Брзо, Бавно Да Трепка, Исклучување
- Објектот Тежина : 71g/pc
- Материјал : Пластика
- Кога ќе го притиснете копчето, ќе се најде на светлината има три начини : постојана светлина, брзо трепкачко светло и бавно да трепка
- Може да се користи на било Повремени како што се Он, Привремени, Позитивни Страни, Дискотеки, Клубови, Haloween ,Родендени, Празници и Настани
Пакет Вклучувајќи :
10 x EL Очила
10x 3 V Батеријата Случај & Контролер
10 Бои Се Прикаже :
Детали :
Примена :
1. Во Затворени Простории Или На Отворено Рекламирање, Знак, Текст Шема, Дрво, Ограда, Градина, Градење На Ноќта Декорација;
2. Внатрешната И Надворешната Декорација На Автомобили/Бродови
3. Скалите, Канал, Сигнализацијата, Осветлување, Привремено Отворено Опасни Област Предупредување И Безбедност
4. Играчки, Занает, Облека, Електрични Апарати, Божиќ Флеш Производи, Едноставно Неонски Светилки
5. Ноќни Клубови, Партии, Темни Ходници, Куќа Декорација, Шопинг Прозорец, Новогодишни Елки, Фестивал Ограда; Сценски Дизајн; Ноќно Фонтана; Осветлување Банер И Така Натаму.
ЕЛ Жица Карактеристики :
1. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
2. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
3. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
4. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DC-3V
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Блескав Време:
12~15 часа (2 X AA Батерии)
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
боја:
10 бои
ЕЛ Инвертер:
DC3V трепка/стабилен на возачот
користат за:
Фестивалот и cosplay и така натаму
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Мирно на/ Трепка Брзо/ Бавно да Трепка/ ИСКЛУЧУВАЊЕ
Напојува со:
2-АА батерии (не inlcuded)
Количина:
10 парчиња
R

Додатоци на производи