.

.

2pc 110cm 3 вилушка долго свила розова цреша гранки Вештачко Цвеќе Позадина Свадба, Роденден на Божиќ Оркестарот Материјали

2pc 110cm 3 вилушка долго свила розова цреша гранки Вештачко Цвеќе Позадина Свадба, Роденден на Божиќ Оркестарот

DEN 504.00
DEN 719.52
-30 %
Од стока


2pc 110cm 3 вилушка долго свила розова цреша гранки Вештачко Цвеќе Позадина Свадба, Роденден на Божиќ Оркестарот Материјали
Производ Вовед:
Име : свадба симулација цреша Количина : 3 вилушка долго свила/pc,2pc вкупно. Должина : 110 CM Тежина : 0.2 kg

Повод:
Свети Патрик Ден,Денот на Мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Бренд Име:
JLY
Шема:
Растенијата,Цвет
Материјал:
Пластични
Големина:
M
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CP33
R

Додатоци на производи