.

.

50sets=100pcs Јасно Пластика Cupcake Пакување Кутија за Торта Купола Услуги Кутија Сад Свадба Партија Cupcake Кутии Подарок Кутии Материјали

50sets=100pcs Јасно Пластика Cupcake Пакување Кутија за Торта Купола Услуги Кутија Сад Свадба Партија Cupcake

DEN 721.00
DEN 792.00
-9 %
Од стока


Нема. на Парчиња : 50sets=100pcs (50pcs Црна Дното + 50pcs Јасно Врвот )
Боја : (Јасно )
Големина на :
Голем еден Внатрешен Дијаметар : 3 инчи (8cm) W x 2.7 инчен (7cm) H
Мини Круг Стил Внатрешен Дијаметар : 2.3 инчен (6cm) W x 1.9 инчен (5cm) H
Мини Плоштад Стил Внатрешен Дијаметар : 2.2 инчен (5.8 cm) W x 1.6 инчен (4cm) H
Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитет
Материјал : Јасно Пластика
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.
Детали :
Овој сад се состои од купола облик јасно врвот и црна дното, тоа е совршен за презентирање cupcake, мини торта или десерт за посебни прилики како свадба, бебе туш и роденден страни .
Едноставно место cupcakes во чаши ноќта пред. Cupcakes остане свеж. тоа има domed капак за заштита на деликатна шлаг и украси која ги држи безбедно кога се затворени и може да се resealed по отворањето.
Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и ќе треба да се соберат себе .

R

Додатоци на производи