.

.

100PCS 5.9*5.4*7.6 CM рачно изработени Брановидни kraft Хартија кутија Свадба Фаворизира Бонбони Кутии Партија Подарок Кутија обичај хартија кутија availabe

100PCS 5.9*5.4*7.6 CM рачно изработени Брановидни kraft Хартија кутија Свадба Фаворизира Бонбони Кутии Партија

DEN 2127.36
Од стока


Ние прифаќаме прилагодено вашиот големина,форма или лого на Kraft хартија кутија,ако е потребно,pls контактирајте со нас слободно.
Answer : ___________________________ Note : кутија во станот,pls вид капакот од себе кога ќе примите тоа,ви благодариме!

R

Додатоци на производи