.

.

10pcs/многу Живеат Работа Креативни Бела Cookie Кутија Бонбони Кутија Посебни Роденден Корист Подарок Кутија Мала Цртан филм Работа Присутни Кутија

10pcs/многу Живеат Работа Креативни Бела Cookie Кутија Бонбони Кутија Посебни Роденден Корист Подарок Кутија

DEN 127.20
Од стока


10pcs/многу Живеат Работа Креативни Бела Cookie Кутија Бонбони Кутија Посебни Роденден Корист Подарок Кутија Мала Цртан филм Работа Присутни Кутија
Боја : како на сликата
Материјал : Хартија
Големина на : 7.3*4.8*7.8 см,Врвот Ширина : 12cm
Количина : 10pcs/многу flate бонбони кутија+картичка+линија
Забелешка : боја можеби темно или светло поради различни PC екранот. Рачно изработени за мерење на големината, може да exsit мала грешка, припаѓа на нормален феномен.

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Дипломирањето,Децата Ден,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
QW122
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
10pcs
Шема:
Полна Боја,Писмо
Бренд Име:
QINGWANG
R

Додатоци на производи