.

.

Ноќта на вештерките пакување кутија дух тиква декорација подароци во кутии бонбони десерт macaron бисквит cookie пекарница сандак партија снабдување

Ноќта на вештерките пакување кутија дух тиква декорација подароци во кутии бонбони десерт macaron бисквит cookie

DEN 1265.28
Од стока

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Промет на големо со Хартија Кутии (20pcs/многу) Бесплатен Превозот! Материјал : Храна одделение paper Size : 21.5 cm(L) x14.5cm(W) x 5cm(H) ЗАБЕЛЕШКА : - Само Кутии! - За да се избегне оштетување преку пратката, торта кутија се splited tiled кога ќе ги испратите до вас, ќе ви треба малку време за лесно авто-собранието.

боја:
микс
Повод:
Ноќта на вештерките
R

Додатоци на производи