.

.

200Pcs 9*19cm Јасно Пластика, Пакување Кеси Поли OPP Мали Виолончело Cellophane Торба за Подарок Пакување

200Pcs 9*19cm Јасно Пластика, Пакување Кеси Поли OPP Мали Виолончело Cellophane Торба за Подарок Пакување

DEN 363.00
DEN 427.68
-15 %
Од стока


Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Далечински земји, строги Царински ( e.
Да Драги Руски Клиенти
Испратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др. ќе бидат високо ценети и така, можете да ја примите вашата парцела безбедно.
Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.Димензии : 2. Кристално Јасна Размавта Печат Торба Resealable Поли ( OPP ) Кеси Ќе Безбедно зачувување на Објекти,
Овие Имаат Само Адхезивна Лента На Наушник На Торба.
Плаќање & Превозот
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на Aliexpress.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, T/T и western union.
Големина Е Наведен На Објектот Опис И Цртичка. Количина : 6 00 Компјутери (Грешка опсег : 5 Парчиња)
2. Тоа е нова политика од руската поштата и обичаи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
Сите големи кредитни картички се прифатливи преку сигурна исплата Porcessor ЗАЧУВАМ.ДЕБЕЛИ : 1 Мили 25 Micron
3. Ние ќе го цениме тоа многу за вашето време и напор.01" големина толеранција))
Се Одлични За Архивирање,Или За Безбедно,Уредно Пакување. Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trademanager, ние ќе ви одговори што вистински начин. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
*USPS одобрен за мејлинг
*ФДУ/USDA одобрен за контакт со храна.54" + размавта / 6 cm x 9 см+размавта ((±0. Времето за испорака зависи од дестинации. Сите парцели ќе се испрати во рамките на обработка на време. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба со 7 дена за враќање на парите или замена.
Повратни информации
Вашиот 100% задоволство е нашата крајна дестинација. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени производи.
Враќање & Замена
Сите наши производи ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. Бразил ), страшно време, одмор ќе го направи тоа повеќе од Проценува Време на Испорака, ве молиме да бидете трпеливи. Вашите коментари се многу важни за нас и ни ги охрабри да услуга ви е добро.
Сликите Се Само За Да Го Покаже Поли Кеси Стил.
Здраво Пријател,Кликни Тука За Да Се Провери Големината Листа
За Сите Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Во Нашата Продавница.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни со позитивни повратни информации.
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе им даде на некои попуст или прилагодување на цената пред вашата исплата.
Добредојдовте на нашиот магазин
ТРАНСПАРЕНТНА САМОУПРАВА ЛЕПИЛО ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ЛЕНТА ПЛАСТИЧНИ МАЛ ПОДАРОК ПЕРНИЦА КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE БОНБОНИ COOKIE ПОЛИ (OPP) МИНИ ВИОЛОНЧЕЛО CELLOPHANE ТОРБА
1.
За Превозот
Ние ќе ви обезбедиме Регистрирани Воздухопловната да брод парцела. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни.

Шема:
Решетки
Број на Компјутери:
200pcs
Број На Модел На:
ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА И КЕСИ
Материјал:
Пластични
Повод:
Кристално Јасна
Тип:
Настан & Партија Материјали
Пластични Тип:
BOPP
Функција:
Влага Доказ
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Топ Стил:
Размавта Само Селотејп
боја:
Кристално Јасна
Дебелина:
1 Мили 25 Micron
Индустриска Употреба:
Продавница канап,Монети,Куки,Торта, Бонбони, Ореви & Овошје, Хардвер
R

Додатоци на производи