.

.

2017 Нови PASAYIONE Бонбони Кутија ќе се Сретне Декорација Романтична Свадба Хартија Бонбони Кутија DIY Бонбони Cookie Подарок Кутии Табела Centerpieces

2017 Нови PASAYIONE Бонбони Кутија ќе се Сретне Декорација Романтична Свадба Хартија Бонбони Кутија DIY Бонбони

DEN 2319.00
DEN 2728.80
-15 %
Од стока


Фотографии Листа

Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
PASAYIONE
Повод:
Партија,Годишнина,Големиот Настан,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
ТЦ-1
Број на Компјутери:
50pcs
is_customized:
No
Материјал:
Картон
Боја:
Повеќе
Материјал:
хартија одбор
Пакет:
Пакување кеси
Големина:
11.2*10*4cm
R

Додатоци на производи