.

.

2018 6x6/8/10/12/15/18/20/25/28cm Плоштадот Хартија, Картон 350gsm Diy Празно Порака Картичка/ракопис/diy За Графити Мали Зборови

2018 6x6/8/10/12/15/18/20/25/28cm Плоштадот Хартија, Картон 350gsm Diy Празно Порака Картичка/ракопис/diy За

DEN 519.00
DEN 589.92
-12 %
Од стока


6/8/10/12/15/18/20/25/28cm Плоштадот Бела хартија, картон 350gsm DIY празно порака картичка/ракопис /DIY графити мали картичка/зборови
Димензија : како боја покажува
Useage : кутија DIY, Подарок пакување, печатење на ознаки, за картички
Материјал : Kraft Хартија Бела 350gsm,
На располагање : бела боја,
САМО на хартија

боја:
Бренд Име:
PYBETA
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
празник:
Стил:
Други
Број На Модел На:
veries
Големина:
A6 10*15cm
Тежина:
250gsm 200gsm
Материјал:
Kraft на хартија /бисер
Quantit:
100pcs во кеса
R

Додатоци на производи