.

.

50pcs Ласерски Сече Велосипед Цртан филм Автомобил Свадба Бонбони Кутии Корист Хартија Подарок Кутии Бебе Туш Свадба, Роденден Материјали

50pcs Ласерски Сече Велосипед Цртан филм Автомобил Свадба Бонбони Кутии Корист Хартија Подарок Кутии Бебе Туш

DEN 517.00
DEN 671.52
-23 %
Од стока

ОПИС 50pcs Ласерски Сече Велосипед Цртан филм Автомобил Свадба Бонбони Кутии Корист Хартија Подарок Кутии Бебе Туш Свадба, Роденден Материјали
Опис Точка Бр : TGH2016077
Материјал : Хартија за табла
Боја : Како на Сл Големина : 100x68x35 mm Тежина : 6g/еез
Пакет : 50pcs/торба
1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail,
2. Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака начин како што курирската служба DHL/EMS и плаќаат повеќе за дополнителни превозот надомест .Меѓутоа, ако вашата нарачка количина е повеќе од 60 Бесплатен превозот со ЕМС/DHL/Федекс(Исклучи некои оддалечена област)
3.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме.
1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. 2. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. 3. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. 5. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. 6. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел.
Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Подарок Кутија Големина:
100x68x35 mm
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
is_customized:
Yes
Бренд Име:
слатка направени
Број На Модел На:
TGH2016077
Шема:
Цртан Филм Автомобили
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Материјал:
Бисерна хартија
Големина:
10*6.8*3.5 cm
Тежина:
6g/pcs
Тип:
Настан & Партија Материјали
категорија:
свадба подарок кутија
Повод:
свадба,забава,роденден,Божиќ,бебе туш
Обликот:
Велосипед
Капацитет:
Dove 4-6 ѕвезди
R

Додатоци на производи