.

.

Персонализирате Свадба Декорација Симпатична Панда Гости За Отпечатоци Дете 1от Роденден Крштевањето Бебе Туш Декорација Подарок За Дете

Персонализирате Свадба Декорација Симпатична Панда Гости За Отпечатоци Дете 1от Роденден Крштевањето Бебе Туш

DEN 302.00
DEN 420.00
-28 %
Од стока


Само Платно Без Рамка Жешка! Платно Свадба Дрво Отпечаток Гостин Книга Свадба Подарок Декорација Партија Снабдување Бебе Туш Крштевањето Отпечаток Дрво
Answer : ___________________________ Note : Драг пријател, ние нудиме услуги за измената на вашите зборови за сликарство. Можете да ги оставите вашите сопствени зборови, со цел порака. Како што се, на двојката имиња, настан датум, бебе име или со други зборови. Ако не ја напуштат секоја порака, ние ќе ја задржи таа иста како што е прикажано на Примерок без било персоналните информации.
Функција :
1. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично.
2. Лесно да се примени. Само оставете го вашиот отпечатоци од прсти на него со мастило влошки,и вие сте слободни да се дизајнира како ви се допаѓа.
3. На thumbprint платно сликарство е идеален за повеќе наврати,Свадба, забава, Роденден, Матура, Бебето Тушеви, Крштевки, Семејни Rreunion, Погреб и сл.
4. Мастило е лесно да се мијат.
Материјал : Платно

( Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте со нас за да ги прилагодите)
Пакет Се Вклучени :
1pc*Отпечаток Потпис Платно Слика(Без Дрво Рамка / Рашири)
1-2pc*inkpad(=6-12 бои) : Бесплатен Подарок за Купувачите

Производ големина:
21x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Бренд Име:
Меморија Боја
Шема:
Цртан Слика,Невестата & Младоженецот,Љубовници
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи