.

.

5pcs/број 18 Срце Облик Балони Фолија Свадба, Роденден Декорација Нова Година Партија Балон Настан DIY Прослава Сувенири Услуги

5pcs/број 18 Срце Облик Балони Фолија Свадба, Роденден Декорација Нова Година Партија Балон Настан DIY Прослава

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %
Од стока


5pcs/број 18" Срце Облик Балони Фолија Свадба, Роденден Декорација Нова Година Партија Балон Настан DIY Прослава Сувенири Услуги

Производот се покаже времето
【Име на производ】 : Срце Облик Алуминиумска фолија балони 【Производ Големина】 : 18" Срце Облик на балон 【Материјал】 : Висок квалитет на Алуминиумска фолија материјал. 【Производ користите】 : За роденден, свадба, свадба, свадба изглед, партија партија прослава декорација, детски играчки и други користи широк спектар на страните за да го прослават најдобри декоративни балони, со други балони употреба празнична ефект подобро. 【Карактеристики】 : 1、 материјал за алуминиум, топката има метален сјај, еднаква боја, сферични и убава. 2、 Може да се користи постојано, полнење и празнење погодност, не користете го еднаш за да го фрлаат. 3、 По завршувањето на надувување топката малку рамен, топката доаѓа со лепак автоматски ќе се печат. Answer : ___________________________ Note : гумени автоматски печат, не се надува премногу целосен, исполнет со воздух безбедност, пополнување хелиум или водород може да биде празен, препорачливо е да ја полните хелиум, водород оган лесно да експлодира. Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !
Сакате да видите повеќе производи и добредојде на нашата продавница ↓ :


Повод:
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
срцето балон
Обликот Стил:
Срцето
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Повод:
НАСТАН
R

Додатоци на производи