.

.

10Pcs Креативни Розова Фламинго Хартија за Пиење Цевчиња Забава Коктел Плажа Партија Проп

10Pcs Креативни Розова Фламинго Хартија за Пиење Цевчиња Забава Коктел Плажа Партија Проп

DEN 143.52
Од стока


10 Pcs Креативни Розова Фламинго Хартија за Пиење Цевчиња Забава Коктел Плажа Партија Проп
торба
Количина : 10 Парчиња многу

Бренд Име:
GUSENIST
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
Број На Модел На:
hln-1
is_customized:
Yes
Шема:
Животните
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Забава,Свадба,Годишнина,Ноќта На Вештерките
Материјал:
Cowhide хартија
Повод:
Кога Партија Bachelorette Партија
1:
хартија цевчиња
2:
пинк фламинго цевчиња
3:
коктел хартија цевчиња
4:
фламинго цевчиња
5:
Партија Цевчиња
R

Додатоци на производи