.

.

2 Бои Распрснување Очила Бар Партија Флуоресцентни Танц DJ Светла Очила ЕЛ Жица LED Светло Сјај Запалено Атмосфера Activing Реквизити

2 Бои Распрснување Очила Бар Партија Флуоресцентни Танц DJ Светла Очила ЕЛ Жица LED Светло Сјај Запалено Атмосфера

DEN 213.00
DEN 284.16
-25 %
Од стока


Страшно!!2 Бои Распрснување Очила Бар Партија Флуоресцентни Танц DJ Светла Очила ЕЛ Жица LED Светло Сјај Запалено Атмосфера Activing Реквизити Пад на Превозот
Карактеристики :
Карактеристики на производот : мека светлина, без зрачење
Производот употреба : Тоа е идеална можност да се создаде една страсна атмосфера за сите видови на фестивали, настапи, барови, дискотеки, ноќни клубови и други прилики. Тоа исто така може да дејствува како играчка за деца.
Answer : ___________________________ Note : не притиснете и тоа не е водоотпорен
Производ параметри :
(1) Материјал : PC рамка, ПВЦ светлина кабел
(2) Големина : за 15.3 * 5 * 14.3 cm/6.02 * 1.97 * 5.63 во
(3) Влезен напон : DC3 V
(4) Напојување : 2 * АА батерии
(5) Функцијата на владата : секогаш на - слаб флеш - пукна флеш
(6) Switch форма : копчето вклучите, притиснете го прекинувачот за промена на режими
Пакување листа :
1x прозрачна очила (батерии не се вклучени)
Слики Покажуваат :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Бренд Име:
noroomaknet
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Очила Со
Број На Модел На:
2 Бои Shutter Дизајниран Распрснување Очила
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Блескав Време:
во секое време
Повод:
Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,април Будала Ден Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
Пад на превозот:
Yes
Известување:
Батеријата не вклучуваат
Карактеристики:
2 Бои во 1 очила
R

Додатоци на производи