.

.

Среќен Божиќ Гумени Двор Декорација / рекламирање гумени Божиќ стар човек / Божиќ Гумени Дедо Мраз

Среќен Божиќ Гумени Двор Декорација / рекламирање гумени Божиќ стар човек / Божиќ Гумени Дедо Мраз

DEN 19200.00
Од стока

Мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место. Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму. Нашата служба за корисници материјал е многу proffesional, ова е снабдувач кој може да нудат бесплатен дизајн и брз цитат по добивање на вашата детална потреби. Се продава од фабриката директно,со добар квалитет и квалитет. Материјал : Нашите производи се направени од полиестер тафт со стп обложени ,што е добро за ligthing украси,внатрешна и надворешна употреба.

Тип На Објект
Надува континуирано од страна на електричното компресор
Производ Вклучува
1.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Висока јачина за Складирање торба
3. Јажиња и sandbags
4.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер.
5.поправка материјал
Материјал
Издржливи стп/пвц оксфорд ткаенина обложени
Дизајн
Proffesional дизајн од Носорог и ПИ, Слободни дизајн е на располагање
Боја На Несовпаѓање
1.ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне боја неусогласеност.
2.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно.
Контрола На Квалитет
1. во текот на единица со двојно или тројно крои accordiing на големината на предмети
2.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;
3.двојно оксфорд слој на дното област.
4. Крстот-Тестирање и Проверка пред превозот.Предмети тест 3 пати или пред да брод од фабрика!
5.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор.
ОЕМ И ODM
Прифатливо
Употреба
Погоден за изнајмување, препродава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Verious Фестивал,Спорт, Емисии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
1. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,EMS,За некои земји како што се Русија,Украина,Белорусија,Бразил,Аргентина,и др,ние брод ЕМС само. 2.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress. 3.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена. Ако вашиот детали адреса е далечински услужната област на Exprerss компанија ќе ја одберете, за да се избегне долго време на испорака и дополнителни превозот цена на продавачот може да го промени превозот mehtod.тоа е се многу оддалечени услужната област на DHL : Шпанија, Италија,Австралија,Нов Зеланд,Јужна Кореја,Janpan,итн. 4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби повеќе за време на празниците и Брзање Seanson на Novenber, Decenber. 5.Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки,повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа. откако добро испрати,Откако место цел,клиентот ниту да одбие да помогне за увоз на стоки,ниту да одбие да ја плати увоз доход. 6.Ако не добиле точка во времето.ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.ние ќе се прошири и на experiod на Чека Купувачот Потврда, ако тоа е потребно.

боја:
црвена и бела боја
Повод:
Број На Модел На:
3А-LS170909079
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
Аце Воздух Уметност
Материјал:
210 D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Примена:
Партија,свадба, Ноќен клуб, Настан, Рекламирање, Промоција, саем
Certifaction:
CE/UL Сертифицирани
боја:
бела ткаенина со шарени led светла и tichker дното
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со СТП обложени
компресор:
Меѓу Надворешните Компресор
Работа Напон:
110~120V или 220~240V
Светла:
Вклучуваат Led шарени
Производство Инженеринг:
Шиење и Кроењето
Дува Режим:
Постојано дува со електричен вентилатор
Големина:
2.5 m or customized
R

Додатоци на производи