.

.

Бесплатно-превозот 10pcs/многу Splendent Стакло Јасно Торта Стојат Овошје Плоча за Свадба активности дома дневна соба специјална Декорација

Бесплатно-превозот 10pcs/многу Splendent Стакло Јасно Торта Стојат Овошје Плоча за Свадба активности дома дневна

DEN 21024.00
Од стока

Ние бидете сигурни дека секој добар има казна пакет ,но ве молиме отворете пратката и да се провери carefuly пред да знак за прифаќање.)ако ви треба брза ,ве молиме слободно контактирајте со нас плаќаат екстра најбрз испорака трошоци за вашата нарачка. Транзит време може да се разликува, полека, особено за време на екстра сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Царинските Прашања
1.нарачки може да треба да се расчисти царинската во примачот земјата. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.ние искрено се надеваме дека купувачи не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за requestion наплата или напуштање на негативен фидбек. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на internation трговија .
2)Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ве молиме проверете ако вашата цел може да се направат дополнителни увозни давачки,даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.вие исто така може да се плати со изберете дебитни картички ,вклучувајќи Маестро,самостојна,Cahe bleue,poste плати,cartasi,4 B и Euro6000.
1) во моментот можете да платите со paypal,Alipay, Запад Унија, банкарски трансфер ,moenybookers,master card,QIWI.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Обично ние ќе испорака на стоката со вас за 7од 15 дена од стандардните превозот FEDEX ОДНОСНО ,UPS ИЛИ DHL DPEX И ЕМС ,ако фестивалот, и одмор ИЛИ предмети надвор од акциите,кои ќе го одложи 1530days.толку многу од нашите клиенти само сакам овие да се прикаже никаде и не сакаат. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бесплатна испорака трошоци не ги вклучуваат далечински такса,ако ја вашата адреса припаѓа на Далечинскиот управувач област,треба да се плати преку дополнителни $ или повеќе во Оддалечена област. цената не inclduing тоа,
ако сакате тоа,ве молиме слободно контактирајте со мене.нашата цена на производот и превозот на трошоците, не вклучувајќи какви било царински давачки. Ако не и ние ќе брод ќе пакетот со нашите стандардни превозот . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ако сакате да ги купите нашите LED база со далечински управувач, ве молиме контактирајте со мене и ќе ви даде најдобра цена.Бесплатно-превозот 10pcs/многу Splendent Стакло Јасно Торта Стојат Овошје Плоча за Свадба активности дома дневна соба специјална Декорација
Секој цвет декорација и осветлување прикажано на фотографиите се користи за прикажување цели, а не се вклучени.

R

Додатоци на производи